שירותי מחשוב

למה צריך שירותי מחשוב לעסקים?

שירותי מחשוב לעסקים יכללו בין השאר תכנון של כל מערך המחשוב והתקשורת הקיימים בחברה, התקנת תוכנות רלוונטיות, תחזוקה של כלל המחשבים, אבטחת מידע וכדומה. תחילת העבודה של ספק המחשוב תתמקד בהקמה של מערך המחשוב בחברה ולאחר מכן הספק יתמקד בתחזוקה השוטפת ובמתן פתרונות לכל בעיה שיכולה לצוץ בשגרת העבודה של בית העסק. אז למה כדאי לנו להחזיק שירותי מחשוב לעסק? במאמר זה תקבלו את כל התשובות לשאלה.

מי זקוק לשירותי מחשוב לעסקים?

בין אם אתם מנהלים משרד גדול או בין אם מדובר במשרד קטן שבו אחד מהעובדים יהיה אחראי על שירות המחשוב, אך תעדיפו לנצל את המומחיות שלו לעבודה ולא עבור שירותי מחשוב של המשרד – אתם וודאי צריכים שירותי מחשוב לעסקים אמינים מספק חיצוני. ברור לכל שתקלה בתחום מחשוב עלולה לצוץ בכל זמן נתון, החל מבעיה מזערית כמו במדפסת של הרשת ועד לבעיה מאוד גדולה בתקשורת בין כל המחשבים של הארגון או בעיה של קישוריות חיצונית לרשת של האינטרנט. לכן, בזמן שכל חברה או בית עסק מתמקדים ביום עבודה במשרד, כשרוב העבודה הינה מול מחשבים – באמצעות חברת מחשוב לעסקים ניתן להיות סמוכים שיש מי שמטפל בכל מה שקשור לניהול המחשבים במידה ותתרחש בעיה או תקלה.

מה תספק לנו חברת המחשוב ומה יתרונותיה?

חברה זו תעניק שירותים בכמה וכמה מישורים. החל מתחזוקת כלל הרשתות, שירותי דואר, אבטחת מידע, ניהול בסיסי נתונים וכדומה. העבודה שלה תכלול מיפוי של כל מערכי המחשוב, התקנה של התוכנות, תחזוקה יומיומית של כל המערכת ולא פחות חשוב מזה – מענה לכל בעיה או שיבוש שמתרחש בזמן אמת. יתרונותיה של חברת המחשוב הינם –

  • שירות טכנולוגי באיכות גבוהה, על ידי צוות טכנאים מהימן ואיכותי.
  • שירות זמין עם תמיכה סביב השעון – 24/7.
  • לחברה תיחסך הקמת צוות מחשוב והכשרה שלו וכל מה שמשלמים הינו עבור השירות של הספק.

כיצד כל זה מתבצע בפועל?

אחד היתרונות העיקריים בכל מתן השירותים הללו, הינו המענה המהיר לכל בעיה שיכולה להופיע במערכת המחשוב. הטכנאי של החברה יעניק פתרון עבור הבעיה כשהוא מנסה לאתר את המקור שלה ולאבחן אילו דרכי מענה יהיו הכי מהירים עוד בזמן שהוא משוחח בטלפון. היה וקיימת תקלה בחיבור לרשת, בדרך כלל אפשר לטפל בבעיה על ידי השתלטות על המחשב. כשהחיבור לרשת אינו זמין, הטכנאי ינחה את העסק כיצד לאתר אותו ולספק מענה לתקלה, ובמידה והיא לא תיפתר, הטכנאי יגיע פיזית למקום.

הכל תחת קורת גג אחת

חברה שההתמחות שלה הינה שירותי ענן לעסקים יכולה לתרום לא מעט לכל התנהלות של מערך המחשוב שיש בעסק קיים וגם בפתרון מושלם עבור כל עסק שהוא רק הוקם. האפשרות לזהות את הבעיה ולפתור אותה מרחוק בכל רגע נתון, מכל מחשב שיהיה מחובר לרשת, יאפשר לעסק את היכולת לספק שירות נגיש, מהיר ואיכותי לכלל הלקוחות שלה. בית העסק יכול להיות שקוע ביום העבודה שלו והחברה תדאג להתנהלות תקנית ואבטחת מידע של החברה.

המאמר נכתב בשיתוף חברת IT-START – שירותי מחשוב לעסקים ופתרונות ענן מתקדמים.